Vsadto a vyhraj

Chcete, aby se Váš koníček stál více než jen pouho pouhou zálibou? Chcete být každý den v klidu, nestresovat se svým rozhodnutím, a dát na rady týmu profesionálů? Pokud jste si na obě otázky odpověděli ano, tak čtěte dále.

Jsou věci, které ve sportu prostě jsou, ač nás to všechny netěší -> sport je byznys. A tak je to třeba i brát. Pokud jste se tedy rozhodli pro VYLEPŠENÍ Vaší bilance, ustálení pravidelných ZISKŮ a vypuštění všech starostí okolo a začali Váš koníček brát systémově (což je nutnost!), tak je dobré mít i kontakty a jak my říkáme správné přátele. Orientaci v tomto světě sportu totiž nelze brát na lehkou váhu. Jistě, mít své favority, znát celou jejich historii je fajn, ale je potřeba uchopit mnohem větší spektrum informací a přetavit ty širší souvislosti do jednoho jediného TIPU a to samé dělat pořád a pořád dokola, což jsou stovky informací, které jsou potřeba brát v potaz.

Náš tým vznikl právě díky schopnostem, pomocí nichž jsme o krok blíže si podmanit svět sportovního sázení a tyto informace předávat dál lidem, kteří sází s námi. Velice rádi bychom tyto informace dávali naprosto zdarma, nicméně buďme k sobě upřímní, informace také mají svou cenu a ony k nám nechodí zadarmo.

V každém případě, to není všechno, není to jen o tom si zaplatit informace a sázet, také si musíte vytvořit svou osobni sázecí strategii, vyhodnotit svůj bankroll a naučit se krotit své emoce. Samozřejmě, že se může stát, že to někdy nevyjde, ano děje se to, ale Vy to musíte brát z té dlouhodobé stránky. Jistě, známe pocit z té opojné velké výhry, ale pak také i tu jistotu ve svou neomylnost a chuť vyhrát ještě více. A tehdy Vás to může stáhnout až na dno, a proto je potřeba podchytit své emoce, s o nic menší důležitostí, než mít samotné informace k tomu jak vsadit.

I proto jsme vznikli, chceme být komunitou, ve které svým členům pomáháme růst a vzdělávat se ve světě sportu a HLAVNĚ VYDĚLÁVAT. Cíle naši členové můžou mít různé, může to být občasný přivýdělek, pravidelné sázení (což doporučujeme, raději míň a vícekrát, viz článek bankroll management) a přiměřené výdělky, nebo cesta k profesionálnímu sázkaři a proto, se nás nikdy nebojte kontaktovat, jsme tu pro Vás.

Na závěr chceme vypíchnout poslední větu a to – Profesionál, to je amatér, který to nevzdal.