Psychologie sázení 1 - Naučte se vyhrávat

 

Na sázení v dnešní době je výborné to, že je velice přístupné! Stačí založit účet po internetu, ověřit na pobočce a můžete vesele sázet. Což je skvělé pro sázkové kanceláře, ke kterým takhle přijde spoustu nových klientů, kteří cítí zisk. Jenže pak často přijde realita - vsadíte si, podle nějakého úsudku, nebo si někde na internetu najdete tip a hned prohra. Být sázkovou kanceláří tak se v dnešní době radujete. 

 

Ale jak k tomu přijde ten sázkař? 

Musíte k sázení přicházet zodpovědně, skoro jako podnikatel ke svému podnikání, vlastně je to totožné. Nejlepší podnikatelé mají stejnou mentalitu jako nejlepší sázkaři, kteří se sázením živí. Podnikatel totiž bezmezně věří tomu, co dělá a věří v sebe jako v nic jiného. Je těžké si věřit, když všeobecný názor je, že sázkovky mají všechny trumfy. To není ale vůbec pravda! Je na vás, na co sázíte, na vašem úsudku a na tom, že nepodléháte emocím. Musíte zůstat zaměření na svůj cíl, kterým je zisk! A když to dokážou ostatní, proč ne vy? Proč dřít bídu?

 

Pojďme se více podívat na mentalitu podnikatelů: 

Jde o vášeň, vizi, nadhled, soustředění a inteligenci! S důvěrou v sebe. Samozřejmě můžete zažít pár proher, ale zaměřujte se na zisky. Na co myslíte, to přitahujete. Pojďme tedy okopírovat schopnosti top podnikatelů a přenést to k nám. Koukněte se třeba na Warrena Buffeta, živí se investováním - své schopnosti využívá pro vyhledávání příležitostí a využívání jich. MY přeci děláme to samé. 

 

Kromě těchto dovedností je samozřejmě výborné mít i dobré informace o příležitostech. Warren Buffet taky není sám ve své kanceláři a nehledá informace. Má pod sebou celou společnost. Tady přicházíme my, máme pro vás informace o příležitostech a je jen na vás jestli je využijete nebo ne. 

A kdy začít, když ne teď?

 

Druhý díl zde: Psychologie sázení 2

Členství s těmi nejlepšími: Členství